Oceanview Home In Puerta Cortes Golf Cart
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Úszómedence Kültéri úszómedence | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
Legfeljebb 7 vendég befogadására alkalmas, az Oceanview Home In Puerta Cortes Golf Cart La Paz olyan neves kulturális helyszínektől, mint a Centro Cultural La Paz, kocsival 15 percre található.
A Museo de La Ballena 6 km-re, míg a Dove of Peace Monument nagyjából 7 km-re van a 4 fürdőszobás villától. A La Paz városi nyaraló olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a hozzávetőlegesen egy 20 perces autóútra lévő Béke Királynője-székesegyház. A közelben található egyéb látnivalók közé tartozik a 700 méterre található Playa El Caimancito.
Az Oceanview Home In Puerta Cortes Golf Cart a helyszínen biztosít egy teljesen felszerelt konyhát mosogatógéppel, hűtővel és sütővel. A La Paz városi ingatlantól területétől nem messze van a Club de Playa at Costa Baja Resort, amely mexikói ételeket kínál.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Háziállat nem engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Kerti bútor
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Az Oceanview Home In Puerta Cortes Golf Cart konyhával berendezett?
Az Oceanview Home In Puerta Cortes Golf Cart felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Az Oceanview Home In Puerta Cortes Golf Cart fogad háziállatokat?
Az Oceanview Home In Puerta Cortes Golf Cart nem fogad háziállatot. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az Oceanview Home In Puerta Cortes Golf Cart vendégei vagyunk?
La Paz nevezetességei közé tartozik a Playa El Coromuel és a Malecón kioszk, amelyek 1 km-re, illetve 6 km-re találhatók az Oceanview Home In Puerta Cortes Golf Cart területétől. Ezenkívül a Cerro de la Calavera (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.